Numer nip: Hasło:
Nie masz konta?

Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? kliknij tutaj
Wyszukiwarka

Regulamin hurtowni internetowej

1. Hurtownia "zniczekoszalin.pl" prowadzona jest przez F.H. BATERPOL Małgorzata Maszkowska z siedzibą przy ulicy Kopernika 21, 75-425 Koszalin.
2. W hurtowni mogą robić zakupy odbiorcy hurtowi po wcześniejszej rejestracji na stronie www.zniczekoszalin.pl
3. Zawartość hurtowni nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego; a klient wypełniając formularz zamówienia na stronie www.zniczekoszalin.pl składa ofertę kupna określonego towaru. Automatycznie generowane potwierdzenie zamówienia służy tylko do sprawdzenia poprawności złożonego zamówienia. Administrator hurtowni informuje o ewentualnych brakach, proponuje alternatywne rozwiązania.
4. Składanie zamówień; podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki, koszty przesyłki uzgadniane są każdorazowo z kupującym.
5. Zamówiony towar można odebrać osobiście, po wcześniejszym kontakcie z magazynu znajdującego się przy ulicy Władysława IV 139, 75-346 Koszalin, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
6. Towar po uzgodnieniu kosztów i terminu dostawy z zamawiającym, wysyłany jest spedycją lub dostarczany transportem hurtowni. W hurtowni nie obowiązują minima logistyczne.
7. W hurtowni obowiązują dwie metody płatności, gotówka przy odbiorze osobistym oraz przelew na konto hurtowni po otrzymaniu towaru w terminie podanym na fakturze.
8. Wszelki kontakt odbywa się poprzez adres e-mail: biuro@zniczekoszalin.pl lub zamowienia@zniczekoszalin.pl oraz pod numerem telefonu: 503-647-909 w godzinach 10-20.
9. W przypadku uszkodzenia przesyłki klient zobowiązany jest do adnotacji o uszkodzeniach przy obecności kuriera oraz o przeliczenia towaru.
10. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.
11. Hurtownia wwww.zniczekoszalin.pl zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu po wcześniejszym uprzedzeniu swoich klientów o tym fakcie. Wszelkie spory oraz reklamacje rozpatrywane będą według regulaminu obowiązującego w momencie zakupów.
12. Www.zniczekoszalin.pl nie będzie w przyszłośći udostępniąć danych osobowych swoich klientów do celów innych niż związanych z realizacją zamówień zgodnie z art. 43 ust. 1 p 8 i p 11 ustawy o ochronie danych osobowych. Dz. U. 1997 Nr 133 poz 883.